ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Ceníky, půjčovné

Zde jsou uvedeny ceny pro náhodné turisty, kteří na Orientku individuálně zavítají a nevyužijí některé ze zvýhodněných cen(např. u programů). Na Orientce je také k dispozici k zapůjčení různé vybavení, ať se již jedná o vybavení střediska nebo o vybavení k různým aktivitám, zde proto také najdete přehled cen a půjčovného některých z nich.

Základní ceny

Nocleh+snídaně 570,-Kč
Polopenze(nocleh+snídaně+večeře) 600,-Kč
Plná penze(nocleh+snídaně+oběd+večeře) 660,-Kč

Ve všech cenách je zahrnuto: Ubytování a využívání bazénu v hodinách tomu určených, cena je uvedena za osobu/noc.


Zimní vybavení k vypůjčení

Sněžnice 50,-Kč/půl dne, 80,-Kč/celý den
Snowblade 100,-Kč/půl dne, 150,-Kč/celý den

Vybavení je k dispozici pouze v omezeném množství a ve dnech, kdy není využíváno např. konkrétní skupinou, která jej má předem rezervováno


Příplatkové služby

Sauna 50,-Kč/osoba*
Horská kola 100,-Kč/půlden, 200,-Kč/den

* minimálně však 200,- Kč


Školní akce

Ceny veškerých školních pobytů na daný rok najdete "ZDE"


Rodiny

Ceny letních rodinných pobytů najdete "ZDE"

Ceny zimních rodinných pobytů najdete "ZDE"


Tábory

Ceny táborů najdete v konkrétní kartě tábora, rozcestník táborů najdete "ZDE"


Firmy

Ceny veškerých firemních pobytů na daný rok najdete v konkrétní kartě, rozcestník firemních akcí najdete "ZDE"Vážení hosté,

srdečně Vás vítáme v horské chatě Orientka. Těší nás, že jste si pro Váš pobyt vybrali právě Orientku a věříme, že si pobyt na Orientce maximálně užijete, odpočinete si a na strávený čas s námi budete jen příjemně vzpomínat. Chceme, aby Váš pobyt probíhal hladce a v příjemné atmosféře, proto nám dovolte seznámit Vás s provozním řádem chaty Orientka.

Níže uvedené smluvní podmínky mají všeobecný charakter. Pokud je mezi společností a klientem uzavřena jiná smlouva, která nastavuje klientu jiné, specifické podmínky, pak platí právě tato smlouva.

Všeobecné podmíny:

1. Ubytování je možné v den příjezdu vždy po 14:00 hod. Předání pokojů probíhá do 10:00 hod v den odjezdu. Pracovník recepce má právo provést kontrolu pokoje. Vzniklé škody na vybavení pokoje budou klientovi naúčtovány.

2. Při příjezdu předkládá ubytovaný občanský průkaz či pas, akceptování jiného dokladu totožnosti je v kompetenci pracovníka recepce.

3. Osobám mladším 18-ti let je v horské chatě Orientka zakázáno podávání a prodej alkoholu, dle příslušných paragrafů trestního zákona v platném znění.

4. Kouření je v Horské chatě Orientka dovoleno pouze v prostorách, které jsou k tomu vyhrazeny. Kouření v jiných prostorách, zejména pak na chodbách a pokojích bude sankcionováno smluvní pokutou ve výši 5.000,- Kč za každý jednotlivý případ. Vedoucí střediska má právo za toto porušení ihned ukončit pobyt klienta v chatě Orientka.

5. Noční klid v chatě Orientka je stanoven na 23:00 - 07:00 hod.

6. Konzumace vlastních jídel a vlastních alkoholických nápojů ve společných prostorách není dovolena.

7. Storno předem objednaného pobytu. Storno podmínky pro předem objednané ubytování, vázané zálohou obdrží každý klient předem v rámci smluvních podmínek. Storno musí být provedeno právě podle těchto podmínek.

8. V případě předčasného ukončení pobytu, které není zapříčiněno ze strany provozovatele horské chaty Orientka, nebude vracena poměrná část ceny.

9. Reklamace Klient má právo na reklamaci poskytnutých služeb. Reklamace musí být provedena bezodkladně výhradně u programového nebo provozního ředitele chaty, či u ředitele oblasti Jeseníky. O reklamaci bude vyhotoven zápis. Jiný druh reklamace nelze uplatnit. Na pozdější reklamace, o kterých nebyl vyhotoven zápis nebude brán zřetel.

10. Ostatní ustanovení se řídí příslušnými paragrafy Občanského a obchodního zákoníku v platném znění.


Podmínky pobytu domácích zvířat na chatě Orientka

Pobyt domácího zvířete na chatě Orientka musí být ohlášen e-mailem na adresu: orientka@istan.cz ( v předmětu emailu uveďte prosím ID číslo Vaší rezervace) a z tého adresy také námi schválen. V jednom termínu je možná přítomnost max. jednoho dom. zvířete. Zvíře se po chatě pohybuje v doprovodu svého pána, v době stravy je zákaz pohybu tohoto zvířete v prostorách jídelny. Zvíře musí být řádně očkováno. Při venčení v okolí Orientky zajistěte prosíme úklid případných exkrementů. Poplatek za pobyt domácího zvířete je 400,-Kč, bez ohledu na délku pobytu.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola