ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Aktuální informace k letním táborům 2020

Rušit rezervaci na letní tábor? Platit letní tábor? Budou letní tábory?

 

Vyjádření k aktuální situaci a odpovědi na nejčastější otázky naleznete v tomto článku.

 

Další informace očekávejte 15. května!

.


Vážení rodiče, milí táborníci,
Všichni jste již určitě zaznamenali různá vyjádření o uvolňování či neuvolňování opatření vzhledem k epidemii a nouzovému stavu v ČR, včetně realizace letních táborů.

.

Vzhledem k tomu, že jen v posledních dnech zaznělo hned několik protichůdných prohlášení nebo odkazů na vývoj epidemiologické situace Vám chceme sdělit, že v tuto chvíli jsme se rozhodli vyčkat s veškerými informacemi směrem k Vám na 15. května.

.

Tento termín jsme zvolili proto, že Vás nechceme informovat mylně nebo předčasně, každý den se nám opravdu z různých tiskovek dostávají zcela různé informace.

Zároveň 15. květen je termín, který je ještě dostatečně dlouho před prázdninami, aby se i účastníci červencových turnusů stihli včas připravit. Příprava táborů v tuto chvíli pokračuje v nezměněné podobě a my věříme, že se v létě 2020 tábory uskuteční podle plánu. Připravili jsme pro vás na našich webových stránkách podrobnější informace  a odpovědi na nejčastější otázky.

.


Co kdyby v létě ještě nebylo možné tábory realizovat? Nebo kdyby se realizovaly třeba až v druhé polovině prázdnin?


I když doufáme a věříme, že letní tábory 2020 budou, je férové a zodpovědné, abyste měli přesné informace, co by následovalo, pokud by se letní tábory nekonaly.
Pokud by došlo k situaci, že by se letní tábory z rozhodnutí vlády nekonaly vůbec, pak každý rodič dostane vždy na výběr z následujících možností:

.
1. Možnost – změna termínu tábora na pozdější – tuto možnost bychom nabídli v případě, kdyby se stalo, že by tábory byly povoleny až v druhé polovině léta
2. Možnost – vrácení platby za tábor, bez jakéhokoliv stornopoplatku.  Tuto možnost chceme určitě zachovat.
3. Možnost – přeregistrování rezervace na rok 2021 – s tím, že předpokládáme, že nabídka táborů na rok 2021 bude identická jako na rok 2020 plus nějaké novinky. Samozřejmě byste si na základě voucheru, který byste obdrželi,  mohli vybrat i jakýkoliv jiný tábor z nabídky. Tuto možnost jsme připravili zejména pro ty, kterým na tábor přispěl zaměstnavatel  a o tento příspěvek zaměstnavatele by stornem přišli. U všech ostatních tuto možnost chceme také nabídnout a samozřejmě,  že by nás velmi potěšila, ale nechceme ji nikomu nutit.

.


Máme teď něco dělat? Máme se třeba přeregistrovat?

.

Prosíme,  vyčkejte do 15. května. Už se nám stala více než desítka případů, kdy se táborníci po některé vládní tiskovce odhlásili  a vzápětí se za pár dní přihlásili znovu. Prosíme, opravdu vyčkejte. Pokud toto uděláte u obsazeného tábora, systém tam pustí náhradníka a pak se mnohdy nelze již znovu přihlásit, pokud tábor obsazený není, vyvolává to problém s duplicitou přihlášky.  Někteří se dokonce duplicitně tzv. pro jistotu rovnou přihlásili i na srpnový termín. Prosíme, skutečně vyčkejte do 15. května 

.


Nemáme ještě zaplaceno, máme letní tábor platit?

.

Bylo by dobré termín splatnosti dodržet, nicméně chápeme současnou situaci a pokud se stane, že se s platbou opozdíte, určitě vás nebudeme do 30.května nějak stornovat.   Pokud byste měli z hlediska ekonomických dopadů nějaké potíže s platbou, jsme schopni ji i posunout také  o více než běžných 14 dní.

.

Pokud by se vyskytly ještě další opakující se dotazy, tak je do tohoto článku doplníme. Držte nám palce, 15. května jsme tu s věříme již konkrétními informacemi.

Přečteno: 752x
Mapa

Naše další střediska:

Rekreační středisko Březová

Skiareál Stará VesMinisterstvo pro místní rozvoj

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola