ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Jaký pobyt zvolit na podzim a proč je právě podzim nejkrásnější?

Víte, že na podzim se realizuje čím dál více pobytů? Že stále více školek a škol vyráží na školy v přírodě, adaptační kurzy, či školní výlety právě během září a října? Navíc se na říjnové pobyty vztahují skvělé ceny a další bonusy!

Střediska STAN nabízí skvělé zázemí a celodenní dobrodružství pro veškeré podzimní pobyty, a to jak pro nejmenší děti, tak pro maturanty!

Vyrazte si užít nezapomenutelné babí léto s dětmi do přírody CHKO Jeseníky!


Speciální podzimní nabídka

Jak jsme již zmínili výše, na pobyty v říjnu se vztahuje naprosto jedinečná nabídka! Na všechny vícedenní pobyty ZÍSKÁTE SLEVU 10%! A navíc vám do pobytu ZAŘADÍME NĚKTEROU ZE ZÁŽITKOVÝCH AKTIVIT NAVÍC! No není to opravdu lákavé?

Zázemí vhodné pro podzimní pobyty

Jelikož střediska STAN fungují od brzkých jarních měsíců až do listopadu (ty v Jeseníkách dokonce i přes zimu!) a jsou zcela vybavena pro širokou škálu zážitkových aktivit, můžou vám nabídnout zcela jedinečné zázemí a maximální vyžití i v podzimních měsících. Vytápěné ubytování zajistí pohodu všem návštěvníkům i v noci, takže se nemáte už vůbec čeho obávat! V provozu je veškeré vybavení, které můžete plně využít!

Školy a školky v přírodě

Obrovská nabídka programů pro školy a školky je připravená i na podzim! Vybírejte ze zážitkových nebo příběhových pobytů, které jsou nachystané po celý podzim! Zažijte adrenalin ve výškách, užijte si zábavu při herních blocích a spoustu dobrodružství při příběhových částech programu! Nechybí ani rozmanitý večerní program, a tak vás nemine diskotéka, noční hra nebo třeba filmový večer!

To vše v říjnu se slevou 10% a zážitkovou aktivitou navíc!

Rezervace 2020

Již nyní si můžete rezervovat školní pobyty pro rok 2020! V nabídce jsou poslední volné termíny pro zimní lyžařské kurzy, jarní školy v přírodě, či školní výlety! Zapomenout nemůžeme ani na oblíbené pobyty pro mateřské školy!

Adaptační kurzy

ADAPTAČNÍ KURZY STAN jsou moderní, zážitkové, prověřené a kvalitní pobyty, které mají svou jedinečnou metodiku, poslání a cíl - co nejlépe nastavit vztahy uvnitř třídy!

Všechny programy jsou připravené tak, aby se v nich snoubily nejmodernější poznatky zážitkové pedagogiky společně s metodami našich preventistů a adaptační kurzy tak co nejvíce plnily svou funkci a to formou kolektivních zážitků a poznání.


Jako jediní v ČR vedou adaptační kurzy STAN instruktoři vzdělaní podle programu akreditovaného MŠMT pro vzdělávání lektorů adaptačních kurzů!

Rezervace a kontakty

Máte jakýkoli dotaz? Kontaktujte nás na e-mailu info@istan.cz, nebo tel. 777 832 734

Pro nezávaznou poptávku pobytu využijte poptávkový formulář

Přečteno: 1859x

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
DSC_00131.jpgDSC_1711.jpgDSC_1731.jpg
DSC_2006.jpgDSC_2031.jpgDSC_2134.jpg
DSC_2157.jpgDSC_2222.jpgDSC_2228.jpg
DSC_2230.jpgDSC_2237.jpgDSC_2243.jpg
DSC_2362.jpgDSC_2370.jpgDSC_2413.jpg
DSC_2480.jpgDSC_2895.jpgDSC_2896.jpg
DSC_2992.jpgDSC_3115.jpgDSC_3134.jpg
DSC_3315.jpgDSC_3335.jpgDSC_3790.jpg
DSC_3823.jpgDSC_4753.jpgDSC_5085.JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola