ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Pojď dělat INSTRUKTORA, HLAVASE či VEDOUCÍHO do Jeseníků

Vždycky jste měli rádi letní tábory nebo práci s dětmi obecně? Chcete připravovat a realizovat ty nejlepší zážitkové programy, na které účastníci nikdy nezapomenou? Jste kreativní, komunikativní, zodpovědní a nadšení? Do mladého a akčního týmu hledáme posily! Nebojte se a ozvěte se, pokud vás tato nabídka alespoň trochu zaujala!

.


INSTRUKTOŘI

Běží nám nábor nových instruktorů pro období od 9.4. dubna do 30. června 2018. Pro tyto dva a půl měsíce nabízíme atraktivní práci instruktora(animátora) u školních skupin. V tomto článku vám tuto práci podrobně představíme. Máte volno jen v květnu nebo v červnu? Nevadí. V našich řadách mají místo jak Ti, kteří mohou celou sezónu, tak ti, kteří mohou přijet třeba jen na čtrnáct dní!

Tato zajímavá brigáda či stálé zaměstnání je určena mladým lidem od 18 let, kteří chtějí pracovat pro špičku v oboru zážitkový parků v České republice. Budete zde pracovat ve výborném týmu a v naprosto jedinečném prostředí. Více se dočtete v tomto článku.

Co budete dělat?
Škola která přijede na Relaxu či Orientku, si již předem vybrala nějaký zážitkový program. A vy ji tímto zážitkovým programem provedete. Velká část programu je již předpřipravena a na vše speciální vás naškolíme. Ale nic samozřejmě nebrání tomu, abyste do programu vložili vaše nápady, vaši osobnost a váš talent. Kreativní jsou tu vítáni, moc rádi se od vás i něco naučíme.

Co Vám nabízíme
Nabízíme Vám na jaře denní čistou mzdu 700,- Kč/den. Zdarma je tu možnost ubytování a rovněž máte zdarma celodenní stravu v našem resortu. Vyplácení u externistů probíhá po týdnu. To jsou ty základní parametry.
Pak jsou tu další benefity. Jak se jednou stanete členem našeho týmu, budete mít přístup na akce, které pro naše interní i externí instruktory každoročně pořádáme. Budete mít možnost přihlásit se bezplatně do SIA, což je další pokročilé vzdělávání instruktorů. To vše je volitelné a záleží jen na vás jestli tyto benefity využijete. Samozřejmostí je skvělá parta a jedinečné prostředí

Jak se přihlásit
Jednoduše, napište i nezávazně na email radka@istan.cz.

Co po vás budeme chtít?
Abyste tuto krásnou práci dělali nejlépe jak umíte, abyste udělali skutečnou radost těm, kterým budete dělat instruktora. Důležité je chtít, vše ostatní vás naučíme. Těšíme se na vás!

HLAVNÍ VEDOUCÍ

Určitě to znáte, hlavní vedoucí. Ten, co to má pod palcem. Ten, co ho to hrozně baví a chce to předat i ostatním. Ten, co dětem připraví parádní týden a pomůže jim proběhnout programem a příběhem projít tak, aby se příští rok vrátily. A to je pak naší velkou odměnou, když vidíme známé dětské tváře, jak s nadšením a očekáváním přijíždí znovu a znovu. Jde vidět, že to má smysl ;)

Co Vám nabízíme
Možnost pro realizaci vlastních nápadů, smysluplnou činnost, kde se i něco nového naučíte, rádi Vám pomůžeme a naučíme vás pracovat se specialitami(stěny, lanové centrum).
Platové ohodnocení je různé, dle délky tábora. Nebojte se zeptat.

Jak se přihlásit
Jednoduše, napište i nezávazně na email radka@istan.cz.
Ideálně i s typem a zaměřením tábora, věk, vaše představa o táboře, zkušenosti. Nebojte, fantazii se meze nekladou!

VEDOUCÍ

Každý hlavní vedoucí potřebuje správný tým táborových vedoucích, kteří mu pomohou s programem a zařídí vše potřebné, vezmou si na starost třeba určité činnosti a hlavně stráví spoustu času s dětmi a užijí si s nimi celý tábor.

Jak se přihlásit
Ano, i tady to jde jednoduše, napište i nezávazně na email radka@istan.cz.
Rádi bychom znali váš věk, zkušenosti, motivaci pro vedoucování a také druh tábora, který by Vám nejvíce sedl. Klidně jich uveďte i víc, každý máme různorodé zájmy.

PŘEHLED TÁBORŮ NA RELAXE A ORIENTCE NALEZNETE ZDE

Přečteno: 3867x

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
   další 
DSC_0507.JPGDSC_0508.JPGDSC_0510.JPG
DSC_0514.JPGDSC_0515.JPGDSC_0519.JPG
DSC_0520.JPGDSC_0524.JPGDSC_0531.JPG
DSC_0533.JPGDSC_0539.JPGDSC_0540.JPG
DSC_0545.JPGDSC_0549.JPGDSC_0553.JPG
DSC_0559.JPGDSC_0563.JPGDSC_0572.JPG
DSC_0576.JPGDSC_0580.JPGDSC_0583.JPG
DSC_0585.JPGDSC_0593.JPGDSC_0595.JPG
DSC_0599.JPGDSC_0614.JPGDSC_0615.JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola