ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Pro školy ze smogových oblastí

Málo co nyní ovlivňuje jak školní, tak i obyčejný život mnoha lidí tak jako kritická smogová situace v některých našich městech, proto přicházíme s touto nabídkou na slevu pro všechny zájemce o školy a školky v přírodě právě z těchto znečištěných měst, postup a informace o slevě naleznete v článku.


Všechna naše střediska se nacházejí ve velmi krásné a čisté přírodě, ať už se jedná o CHKO Jeseníky, nebo o "nejzdravější kraj Vysočina", chtěli bychom proto tímto způsobem umožnit většímu počtu škol a školek, aby se mohly vydat do míst, kde si děti a žáci odpočinou od prachem zamořených ulic.


Ještě než se pustíte do prohlížení programů, chceme upozornit, že jsme připravili speciální slevu ve výši 10% z libovolné školy v přírodě všem školám a školkám, které se nacházejí ve městech, které nyní tak často trápí zvýšená koncentrace prachu a jiné silné znečištění ovzduší. Především se jedná o region Ostravska, Karviné atd. Pokud z takto postižených regionů pocházíte, napište nám to prosím do poznámek. Pro uplatnění slevy je důležité, že se akce koná v roce 2012 a rezervace musí být podána do konce roku 2011. Sleva platí na jarní, zimní a podzimní školy v přírodě. Termíny si můžete blokovat již teď. STAN chce aspoň takto nepatrně přispět těm, kteří nemají to štěstí žít v čistém prostředí. Dále upozorňujeme, že se již začínají objevovat první dotační programy u různých institucí, které na pobyty dětem z takto znevýhodněných oblastí přispívají.


Související odkazy

Přečteno: 3255x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola