ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Tábory pro skupiny

Informační článek s přehledem fakt o táborech pro skupiny, ať už se jedná o tábory pro děti zaměstnanců, o tábory neziskových organizací nebo například o tábor dětí několika známých rodin. Tyto tábory a naše spolupráce s vámi vám otevírají možnosti, kdy nemusí zůstat jen u pořádání táborů…

… vzájemná spolupráce, která může být takovýmto táborem zahájena, bude pro vás určitě přínosná a projeví se v mnoha odvětvích naší i vaší činnosti, o tom však až později.


Tábory a firmy

Ve spojení táborů a firem se nabízí několik možností, které vám můžeme nabídnout. Buďto vám můžeme poskytnout slevu na tábor pro děti vašich zaměstnanců, pohybující se až v desítkách procent (v rámci benefitů pro zaměstnance vaší firmy) nebo třeba můžeme uspořádat tábor přímo pro děti vašich zaměstnanců, jak jinak než cenově značně zvýhodněný. Sleva na dětský tábor zajisté potěší nejednoho zaměstnance. Spolupráce s námi vás nic nestojí, naopak vám nabízí širokou škálu možností, které můžete díky naší spolupráci využít (teambuildingy začínaje a firemními oslavami konče)

Více se o možnostech takovéto spolupráce dozvíte "ZDE"


Tábory a neziskovky

Velmi často se na našich střediscích konají tábory neziskových organizací, které sdružují například děti se zrakovým handicapem apod. Organizátoři mají důvěru v náš personál, který díky své flexibilitě a ochotě dokáže rychle přepracovat program, vymyslet několik náhradních možností, případně učinit taková opatření, aby byl tábor opravdovým a nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kdo k nám přijedou. Ježto je STAN také neziskovou organizací, je možné tábory také cenově zvýhodnit (záleží na počtu účastníků tábora a na možnostech naší budoucí spolupráce).

Více o táborech pro neziskové organizace se dozvíte "ZDE"


Tábory pro skupiny

Pro skupiny je zde hned několik variant, které mohou využít. Vše se týká zapojení našich instruktorů do programu- může být plné, částečné, případně jen využijete našeho zázemí pro konání vašeho tábora. Takovýto tábor si může objednat například několik rodin, které pošlou děti, které se již znají na společný tábor a tím zajistí, že si děti užijí krásné chvíle s dlouholetými kamarády. Rodiče se zase mohou ubytovat na druhém středisku a tam mít svůj individuální program. Tábory pro skupiny jsou vhodné například pro školní družiny, sportovní oddíly apod.

Více o táborech pro skupiny naleznete "ZDE"


Související odkazy

Přečteno: 2290x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola