ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Zažij skvělé jarňáky na zimním táboře SNOWBOSS

Zimní tábor Snowboss je šestidenní(!!!) lyžařský a snowboardový tábor, na kterém budete řádit na svahu od rána do večera, naučíte se spoustu nových věcí, vyzkoušíte si armygame, snowblade, snowkiting nebo sněžnice. Že to na lyžích nebo prkně neumíš? Nevadí, my tě to naučíme! Zimní tábory v termínu jarních prázdnin jsou určeny lyžařům i snowboarďákům od 10 do 17 let!

LETOS NA ORIENTCE!

Komu je Snowboss určen?

Zimní tábor Snowboss je pro lyžaře i snowboardisty, ale i budoucí lyžaře a budoucí snowboardisty ve věku 10- 17 let. Na zimní tábor tedy může přijet začátečník, ale i středně nebo více pokročilý lyžař nebo snowboardista. Podle pokročilosti a zaměření si vás již instruktoři rozdělí a tábor pak probíhá v malých skupinkách, aby byla výuka co nejintenzivnější.

Program zimního tábora

Prioritou zimního tábora Snowboss je naučit nebo zdokonalit všechny účastníky v jízdě na lyžích či snowboardu, proto většinu času trávíme na sjezdovce. Co se programu týče je zimní tábor univerzální, což znamená, že je zaměřena tak, aby si na své přišli úplně všichni. Cílem zimního tábora tedy je:

-> Co nejvíce toho najezdit

-> Pořádně se vydovádět

-> Naučit se spoustu nových věcí

-> Ti, co jezdí dobře, se ještě zdokonalí, ti, co nejezdí, se to začnou rychle a správně učit

-> Vyzkoušet si nové aktivity jako army game, snowblade, kite, sněžnice


POZOR! Díky tomu, že je SNOWBOSS šestidenní! (oproti standardním 5ti denním školním lyžákům) máme opravdu hodně času na ježdění i další aktivity!


Děti jsou rozděleny do menších skupinek podle pokročilosti. Začátečníci začínají na malém vleku. V případě, že se sejde pokročilá skupina větších dětí, vyrazíme s nimi i na větší sjezdovku do blízkých skiareálů.

Stejně tak pokud přeje počasí, vyrážíme s dětmi na sněžnice, či vyzkoušet snowkiting. Když není sníh, mráz nebo vítr, tak tyto aktivity nelze realizovat. Vždy však máme spoustu programu včetně návštěvy bazénu, armygame a dalších aktivit, které lze realizovat v jakémkoli počasí a pro děti je nachystaný opravdu celodenní program.


POZOR! Víte, že čím dál míň dětí jezdí na lyžařské kurzy, a tak i čím dál méně škol lyžáky pořádá? A že když děti nedostanou šanci naučit se lyžovat včas, je to pro ně později mnohem náročnější, stresující a mnohem dražší?

Lyžařské kurzy a zimní tábory jsou stále nejlevnější a zaručenou cestou k tomu naučit děti lyžovat nebo snowboardovat, a to včas - budou to umět již navždy...


Je dobré vědět

Na lyžařské tábory nabízí některé zdravotní pojišťovny zajímavé bonusy a mohou vám na tyto akce přispět. Je proto dobré se seznámit s nabídkou vaší pojišťovny a bonusů využít. Potvrzení pro zdravotní pojišťovnu vám bude vystaveno, až budete přivážet děti na středisko, popř. bude dáno vašemu dítěti.


Jaké jsou termíny zimních táborů Snowboss?


Název Termín Cena Pro koho je tábor určen Stav míst
Snowboss I. 2.-7.2.2020 4.390 ,- Lyžař začátečník, SNB začátečník, lyžař pokročilý VOLNÁ MÍSTA
Snowboss II. 16.-21.2.2020 4.390,- Lyžař začátečník, lyžař pokročilý OBSAZENO

Příjezd na tábor je první den tábora mezi 17-18 hodinou a konec je pak poslední den po obědě.

Super cena zimního tábora zahrnuje …

Cena zahrnuje ubytování na chatě Orientce, stravu 5x denně a celodenní pitný režim. V ceně je i kompletní program, včetně práce vedoucích a instruktorů+ zapůjčení vybavení (sněžnice, vybavení na snowblade a snowkiting...). Dopravu na ostatní sjezdovky (nejčastěji budeme využívat sjezdovku poblíž Orientky, ale možný je i výlet na jiné sjezdovky) nebo snowkiting.

Cena nezahrnuje ...

Prakticky jediná položka není obsažena v ceně a to jsou vleky. Proč jsme vleky nezahrnuli do ceny? Protože přesně nevíme, kolik toho projezdíme, resp. někteří toho projezdí více, někteří budou pilovat techniku nebo různé parádičky a možná toho projezdí méně. V každém případě máme sjednány mimořádně dobré podmínky s vlekaři v okolí, proto bude stačit, když dítěti dáte na celou akci na vleky max.1.500,- Kč, to by stačilo, kdybychom jezdili celých šest dní v kuse.


Co s sebou

Podrobný rozpis najdete v organizačních pokynech, které vám přijdou e-mailem. Každopádně lyžařské oblečení, dostatek teplého oblečení, přezůvky, sjezdové lyže nebo snowboard, čepici a rukavice, kapesné ...


Rezervace zimního tábora

K rezervaci zimního tábora stačí jen vyplnit do formuláře příslušný termín, datum a ostatní kolonky, na e-mailovou adresu, uvedenou vámi v tomto formuláři, vám přijde zpráva, ve které bude uveden variabilní symbol, číslo účtu, datum splatnosti a veškeré další informace k táboru. Přihlašovací formulář najdete "ZDE", v případě dotazů využijte naši on-line poradnu.
Termíny jarních prázdnin

1. - 9. února 2020

Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník

8. - 16. února 2020

Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov

15. - 23. února 2020

Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

22. února - 1. března 2020

Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek

29. února - 8. března 2020

Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

7. - 15. března 2020

Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

Přečteno: 1431x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola