ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy (jinde známé také pod pojmem "seznamovací kurzy, seznamováky, GO kurzy") pořádá již prakticky každá střední škola. STAN je celorepublikovou jedničkou v realizaci adaptačních kurzů. Přidejte se i vy k více než stovce škol, které s námi každoročně adaptační kurzy pořádají...


Profesionalita a zkušenosti - čerpáme z bohatých zkušeností, máme špičkové programové specialisty, programy neustále inovujeme, vylepšujeme a vymýšlíme stále nové věci.


Adrenalin, dobrodružství, prožitek, zábava, maximální intenzita programu! - samozřejmě, že adaptační kurz je o tom, aby novému třídnímu kolektivu něco přinesl, zformoval jej, a posunul kvalitu vztahů ve třídě na zcela jinou úroveň. Toho však nelze dosáhnout suchou přednáškou. Duševní zátěž musí být něčím kompenzována. A na to jsme odborníci.


Multiefekt adaptačního kurzu - dlouhou dobu jsme se snažili sestavit program adaptačního kurzu tak, aby byl pro účastníky přínosný v co nejvíce směrech, zkrátka takový adaptační kurz, který bude přínosem pro dobré vztahy žáků s pedagogy, nastavení pozitivního, kreativního a týmového prostředí v třídním kolektivu, dále pak pomůže s eliminací nežádoucích jevů v kolektivu, bude obsahovat zajímavé a účinné prvky prevence, to vše šikovně zabalit do mimořádně zábavného a dobrodružného outdoorového programu. To je náš recept, na jedinečný adaptační kurz, a my věříme, že se vám bude líbit a přinese vám mnoho dobrého.

Krásná rekreační střediska, výborně dopravně dostupná, špičkově vybavená pro outdoor a skvělé zážitky!


Správný adaptační kurz musí být velmi vyváženou akcí, kdy zkušený instruktor musí přesně odhadnout, jaká je povahová struktura skupiny, kterou má před sebou. Duševní zátěž musí být bohatě kompenzována.

Parodie na adaptační kurz

Stále je mnoho organizací, dokonce jich snad i přibývá, které pořádají adaptační kurzy pro školy poměrně "zvláštní" formou. Od rána do večera, zavřeni v místnosti, či v lepším případě sedíce na louce (prostě "ten pravý outdoor")

 

Adaptační kurz "POHODA"

Adaptační kurz POHODA je základním modelem adaptačního kurzu. Vyniká zajímavým programem a skvělou cenou. Lze realizovat poslední týden v srpnu, dále celé září, říjen a první polovinu listopadu. Obsahuje celou řadu aktivit na rozvoj týmu, atraktivitu ...

Adaptační kurz "POHODA plus"

Adaptační kurz pohoda plus má proti základní "Pohodě" rozšířenou paletu outdoorových a adrenalinových aktivit. Nelze jej realizovat ve dvoudenní verzi, protože aktivity by nebylo možnos stihnout. Optimum je tedy 3 - 5ti denní délka pobytu. Lze realizovat ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola