ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

ARTefakt junior

Tvoříš s radostí a zároveň se chceš zdokonalit ve výtvarných technikách a zažít v létě něco nového? A co takhle vyzkoušet výtvarně zaměřený tábor ARTefakt, kde nechybí zábava, umění ani adrenalin?

Na letošním táborovém ročníku se seznámíš jednak s tradičními výtvarnými technikami, ale pronikneš také do tajů alternativních výtvarných technik!


Koncept letního výtvarného tábora ARTefakt junior

Mně to nejde, mám strach… u nás neplatí! :-) Zbavíme tě strachu z tvoření - nejtěžší je první čára, pak už to jde samo :-) Malovat přece umí každý a nic není špatně, navíc dětská fantazie nezná hranic. Stačí vzít barvičky do ruky a začít tvořit, kreslit i malovat s námi. Na ARTefaktu získáš nový pohled na umění a můžeš bez jakýchkoliv limitů spontáně vyjádřit nejen své vnitřní pocity, ale také v sobě objevit schopnost kreativní seberealizace.


Pro koho je výtvarný tábor ARTefakt?

Pro všechny nadšence výtvarného řádění od 8 do 12 let, ale i pro úplné začátečníky! Zkrátka pro všechny, kdo prahnou po umění i trošce adrenalinu (lanový park, bungee trampolína, lezecká stěna…) a chtějí se zároveň naučit něco nového.


Jaký je výtvarný tábor ARTefakt?

Hlavní náplní není obvyklé trápení účastníků hodinami kreslení, či fyzické zátěže. Jde především o to si tento výtvarný tábor užít, naučit se něco nového, a to formou alternativních metod od zkušených lektorů. Během celého táborového pobytu budeme tvořit jednotlivé menší projekty, které spojíme na konci v jedno velké umělecké dílo.Pokud vás tento tábor zaujal, můžete se přihlásit ZDE


Cena 4590,-
Termín 26.7.-1.8.2020
Věková kategorie 8-12
Obsazenost

OBSAZENO


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola