ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

FROZEN: Ledové království

Dětský letní tábor Frozen je tady! Jistě jste již něco málo slyšeli o slavné královně Elze, její setře Anně i o jejich roztomilých kamarádech. Žijí v daleké zemi Arendelle, kam se letos společně podíváme! A proč? Protože se naši slavní hrdinové dostali do nesnází a bez nás své trable nevyřeší! Proto potřebují pomoc právě od tebe!Pro koho je tento letní tábor?

Letní dětský tábor Frozen - Ledové králoství je určený pro všechny malé princezny, prince, ale i bojovníky a také fanoušky bláznivého Olafa, mluvícího soba nebo roztomilých trollů. Na dětském táboře rovněž rádi uvidíme i ty, kdo chtějí společně s námi objevovat krásy Arendellu a pomoci jeho obyvatelům. Jste zvědaví na zmrzlé dobrodružství uprostřed horkého léta? Pokud ano, tak nesmíte chybět na letním táboře Frozen-Ledové království!

Na letním táboře na nás čeká poutavý příběh, zábavný program a určitě si zkusíme i malou dávku adrenalinu na horolezecké stěně nebo lanovém centru. Chybět také nebude diskotéka, dětské hřistě nebo koupání v bazénu!

Příběh dětského tábora

Letní dětský tábor Frozen - Ledové království se odehrává v království Arendelle, kde se princezna Anna chystá uzavřít sňatek s horalem Kristoffem a přípravy na svatbu jsou v plném proudu. Královna Elza a Olaf pomáhají Anně s přípravami, Kristoff se sobem Swenem a Trolly, experty na lásku, vymýšlí dar, který by mohl Anně dát.

Vše se zdá naprosto v pořádku, všichni jsou šťastní a veselí, ale nikdo netuší co se děje kousek od království. Princ Hanz se chce pomstít, nechce a nemůže se smířit s porážkou, a proto chystá ďábelský plán, kterým chce Elzu připravit o její schopnosti. Proto uzavře dohodu s Ledovou královnou, která má tu moc Elziny schopnosti uvěznit! Ta Hanzovu nabídku přijme a sváže Elzu poutem, které nelze jen tak zlomit.

Všechny přípravy na svatbu jsou pozastaveny! Královna Elza, princezna Anna, Kristoff, Swen i Olaf žádají vás, milé děti, o pomoc! Neváhejte a přijeďte nám pomoci zachránit nejen Elzu, ale také celou svatbu!


Pokud vás tento tábor zaujal, můžete se přihlásit ZDE


Cena 4590,-
Termín 5.-11.7.2020
Věková kategorie 6-10
Obsazenost

OBSAZENO


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola