ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Letní programy pro rodiny

Rodinka, Parta a víkendové akce pro rodiny-toť nabídka na letní sezonu pro celou rodinu a skupiny známých a rodin. V žádném z programů nebudete ochuzeni o speciality, stačí si tedy jen vybrat, který z programů by se vám zamlouval, no a pak už jen přijet a všechno vyzkoušet...

Program Rodinka

Pětidenní až týdenní program pro rodinu ve vaší režii, což pro vás znamená dostatek volného času na podnikání túr a výletů na kole, či konání jiných aktivit, avšak s tím, že vám každý den na hodinu či dvě bude k dispozici instruktor, který vás provede specialitami.

V ceně tohoto programu je využívání vnitřního bazénu.

A teď, co z programu můžete využít:

 • Vysoká lana
 • Armygame
 • Horolezecká stěna (nízká)
 • Lukostřelba
 • Bungee trampolína

Ceny naleznete "ZDE"


Program Rodinka plus

V programu Rodinkaplus jsou zařazeny i jiné adrenalinové speciality. Opět se však jedná o pětidenní až týdenní program pro rodinu ve vaší režiji, což pro vás znamená dostatek volného času na podnikání túr a výletů na kole, či konání jiných aktivit, avšak s tím, že vám každý den na hodinu či dvě bude k dispozici instruktor, který vás provede specialitami. V ceně tohoto programu je využívání vnitřního bazénu.

A teď, co vás v programu nemine:

 • Vysoká lana
 • Armygame
 • Vyšší horolezecká stěna
 • Lukostřelba
 • Skok do prázdna
 • Bungee running
 • Bungee trampolína

Ceník programu naleznete "ZDE"


Parta

Program určený pro více rodin s dětmi. Je potřeba, aby rodin bylo alespoň pět, aby mělo smysl zařizovat i program pro děti ( ve dvou si děti moc pořádných her nezahrají). V programu jsou zařazeny i hry jako např. armygame, který je zde hlavně pro tatínky a starší děti, vyzkouší však určitě rády i akční maminky :-) Program lze realizovat v pěti až sedmidenní variantě. V ceně je i využívání vnitřního bazénu. Co tedy program nabízí:

 • Vysoká lana
 • Airsoft
 • Týmové aktivity
 • Nižší lezecká stěna
 • Lukostřelba
 • Bungee trampolína
 • Armygame

Ceník programu naleznete "ZDE"


Partaplus

Opět program určený pro pět a více rodin. Je obohacený o dvě aktivity a lze realizovat v pěti, až sedmidenní verzi. Program pro všechny rodiny, které se již dlouho znají a chtěly by si společně vyrazit někam do přírody a zažít spoustu nového. Co tedy v programu přibylo?

 • Vysoká lana
 • Airsoft
 • Vyšší lezecká stěna
 • Lukostřelba
 • Bungee trampolína
 • Armygame
 • Bungee running
 • Skok do neznáma

Ceník programu naleznete "ZDE"


Pro programy Parta a Partaplus také platí, že instruktor provádí skupinku po specialitách hodinu, či dvě denně (nebo podle potřeby) avšak, vzhledem k většímu počtu dětí je již možné zařídit pro ně program, když se dospělá část skupinky rozhodne jet na kolech někam daleko atd...


Základní ceník 5-ti,6-ti a 7-mi denních programů

Všechny rodinné programy jsou na měsíce červenec a srpen nabízeny za mimořádně příznivé ceny: Cena je vždy konečná a zahrnuje ubytování, plnou penzi a aktivity, které jsou u daného programu uvedeny. V ceně je rovněž zahrnuta možnost využívat veškeré vybavení rekreačního střediska Orientka, připlácí se v případě zájmu pouze za saunu a solárium. Cena je uvedena za osobu. Děti do tří let mají pobyt zdarma. Ubytování: 1. den od 14:00 hod, potřeba uvolnění pokoje poslední den do 10:00 hod (věci je však možno uschovat a ještě např. vyrazit na kola. Pětidenním pobytem se rozumí pět započatých dnů, tedy 4 noci, adekvátně to platí i u sedmidenního pobytu.Prvním jídlem je vždy večeře a posledním oběd.


A co dále? Ve všech programech je zahrnuto využívání vnitřního bazénu, dále je u všech programů možné si za příplatek vypůjčit naše horská kola a využít saunu.


Rezervace

K rezervaci stačí jen vyplnit do formuláře příslušný termín a ostatní kolonky, na e-mailovou adresu, uvedenou vámi v tomto formuláři, vám přijde zpráva, ve které bude uveden variabilní symbol, číslo účtu, datum splatnosti a veškeré další informace k táboru.

Do kolonky "poznámky" prosíme stručným způsobem popište vaši skupinu (např. dva dospělí, dvě děti 8 a 12 let) nebo sedm dospělých, tři děti 14 - 17 let), zkrátka něco, co nám dá základní podklady k tomu, abychom na daný termín sestavili odpovídající instruktorský tým. Rezervační formulář najdete "ZDE". V případě, že máte nějaké dotazy, využijte on-line poradnu. Oba odkazy vás přesměrují na stránku www.istan.cz, kde se poradna a formulář nacházejí.


Vážení hosté,

srdečně Vás vítáme v horské chatě Orientka. Těší nás, že jste si pro Váš pobyt vybrali právě Orientku a věříme, že si pobyt na Orientce maximálně užijete, odpočinete si a na strávený čas s námi budete jen příjemně vzpomínat. Chceme, aby Váš pobyt probíhal hladce a v příjemné atmosféře, proto nám dovolte seznámit Vás s provozním řádem chaty Orientka.

Níže uvedené smluvní podmínky mají všeobecný charakter. Pokud je mezi společností a klientem uzavřena jiná smlouva, která nastavuje klientu jiné, specifické podmínky, pak platí právě tato smlouva.

Všeobecné podmíny:

1. Ubytování je možné v den příjezdu vždy po 14:00 hod. Předání pokojů probíhá do 10:00 hod v den odjezdu. Pracovník recepce má právo provést kontrolu pokoje. Vzniklé škody na vybavení pokoje budou klientovi naúčtovány.

2. Při příjezdu předkládá ubytovaný občanský průkaz či pas, akceptování jiného dokladu totožnosti je v kompetenci pracovníka recepce.

3. Osobám mladším 18-ti let je v horské chatě Orientka zakázáno podávání a prodej alkoholu, dle příslušných paragrafů trestního zákona v platném znění.

4. Kouření je v Horské chatě Orientka dovoleno pouze v prostorách, které jsou k tomu vyhrazeny. Kouření v jiných prostorách, zejména pak na chodbách a pokojích bude sankcionováno smluvní pokutou ve výši 5.000,- Kč za každý jednotlivý případ. Vedoucí střediska má právo za toto porušení ihned ukončit pobyt klienta v chatě Orientka.

5. Noční klid v chatě Orientka je stanoven na 23:00 - 07:00 hod.

6. Konzumace vlastních jídel a vlastních alkoholických nápojů ve společných prostorách není dovolena.

7. Storno předem objednaného pobytu. Storno podmínky pro předem objednané ubytování, vázané zálohou obdrží každý klient předem v rámci smluvních podmínek. Storno musí být provedeno právě podle těchto podmínek.

8. V případě předčasného ukončení pobytu, které není zapříčiněno ze strany provozovatele horské chaty Orientka, nebude vracena poměrná část ceny.

9. Reklamace Klient má právo na reklamaci poskytnutých služeb. Reklamace musí být provedena bezodkladně výhradně u programového nebo provozního ředitele chaty, či u ředitele oblasti Jeseníky. O reklamaci bude vyhotoven zápis. Jiný druh reklamace nelze uplatnit. Na pozdější reklamace, o kterých nebyl vyhotoven zápis nebude brán zřetel.

10. Ostatní ustanovení se řídí příslušnými paragrafy Občanského a obchodního zákoníku v platném znění.


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola