ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Lyžařské kurzy

Lyžařský kurz je akcí, na kterou se děti těší od začátku roku, proto je super, když je lyžák připraven po výukové stránce, ale nesmí se zapomenout na část programovou v době, kdy jsou už vleky zavřené a je tedy vhodné dětem připravit nějaký další program. A právě vytváření a realizace doprovodných programů je to, v čem jsou naši instruktoři nepřekonatelní. Nedopusťte tedy, aby děti celé večery proseděly na pokojích, když máte možnost zajistit jim rozmanitý a zajímavý program!

7 argumentů pro ORIENTKU

1. Poloha

Orientka se nachází v nádherném kopcovitém terénu na úpatí hlavního hřebene Jeseníků, což znamená, že se zde sních drží opravdu dlouho. Navíc má SKI areál 100 metrů od Orientky umělé zasněžování, takže lyžařské podmínky bývají naprosto ideální.Pokud by přeci jen nastala mimořádná situace a nebylo možné vůbec lyžovat, zajistíme buď náhradní program nebo nebudeme účtovat žádné stornopoplatky (podle volby školy)

2. Sjezdovka a běžky

Kvalitně upravená 550 metrů dlouhá sjezdovka, vhodná pro lyžaře i snowboardisty, večer osvětlená - večerní lyžování, v případě nedostatku sněhu umělé zasněžování. Okolí Orientky je protkáno běžkařskými tratěmi, které byly mimo jiné prezentovány i v pořadu České televize "Toulavá kamera".

3.Kvalita a nadstandardní služby

STAN je řádným členem České asociace lyžařských škol. Již v základním typu lyžařských kurzů nabízíme zajištění večerního programu. Po celou dobu je standardní službou přítomnost našeho kvalifikovaného zdravotníka a zajištěn případný převoz nemocného do nemocnice.

4.Více než ostatní

Lyžařský kurz v dnešní době nemusí být jen o běžkách a o sjezdovkách, ale může být i o snowblade, sněžnicích, snowkitingu...carvingové a snowboardové škole, použití video výuky, natáčení na svahu...to vše je možné, pokud budete chtít.

5. Naši lidé

Pokud máte problém s nedostatkem lyžařských nebo snowboardových instruktorů, jsme schopni Vám je poskytnout. Tito instruktoři jsou zároveň zkušení pracovníci s dětmi, což je zejména u lyžařských kurzů velké plus. Po středisku se pohybují i další naši zaměstnanci, kteří se Vám pokusí vždy a se vším vyjít vstříc.

6. Příznivé ceny

Lyžařské kurzy na Orientce jsou opravdu cenově atraktivní, protože v ceně je zahrnut i doprovodný program, mimořádně příznivé jsou ceny vleků pro lyžařské kurzy - permanentka cca 280,- Kč po celou zimní sezónu - a sleva ze standardního ceníku pro ostatní klienty Orientky.

7. Orientka a její komfort

Orientka je opravdu luxusně vybavené středisko. Nejenže jsou zde krásné pokoje a jídelny, kde jsou televize, společenské místnosti, k dispozici je i vniřní vyhřívaný bazén, za příplatek sauna!!!

 

Lyžařský kurz Klasik

Je to opravdu základní typ lyžařského kurzu, ke kterému je však možné za příplatek doobjednat jednotlivé aktivity a tak z něj udělat mnohem zajímavější akci. Ovšem, o větší atraktivitu večerů se i v této nabídce starají naši instruktoři, se kterými se ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola