ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Školky v přírodě


Vyrazit na školu v přírodě do zdravého prostředí, nadýchat se čerstvého a čistého vzduchu, pořádně si protáhnout tělíčko a prožít mnohá dětská dobrodružství...To jde nejlépe právě u nás, na Relaxe. Naši instruktoři si dokáží i pro ty nejmenší připravit skvělý program, od rána až do večera.

.

Rezervace školek v přírodě

.

Pokud máte k školkám v přírodě jakýkoliv dotaz, využijte on-line poradnu na našich mateřských stránkách istan.cz, přímý proklik najdete "ZDE" . Pro nezávaznou rezervaci či poptávku použijte prosíme školní rezervační formulář, který najdete po kliknutí ZDE, nebo nám (v tomto případě je to i lepší) napište vaše požadavky rovnou na mail info@istan.cz . Do poznámek zkuste upřesnit věk "prťat". Orientka je pro nejmladší děti ideální. U "školek v přírodě" s vámi náš instruktor vždy předem zkonzultuje námi navržený program, abychom si obě strany byly jisty, že toto bude to pravé.


 

Školka v přírodě Lesní hlídka

Tematicky je příběh školky v přírodě situován přímo do blízkého lesa, který je ohrožen nebezpečným a zlomyslným chováním lidí. S dětmi se nejen dozvíme, jak můžeme zabránit, aby se lesu ubližovalo, ale především to, co dělat, když už k nějaké kalamitě ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola