ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Vnitřní vybavení

Bar, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, stolní fotbálky, jídelna, salónek... Všechno lze na Orientce využít.Toto je pouze popis vniřních možností, které Orientka nabízí, no a není to zrovna málo, ale co, další budou přibývat, vždycky je co zlepšovat, tak zatím přinášíme to nejzákladnější...

Současné možnosti

Vnitřní vyhřívaný bazén

Nejedná se o ledajaký bazének, je to pořádný, vniřní, vyhřívaný bazén, který je k dispozici během všech pobytů. Hlavně v zimě zajisté oceníte možnost, když celí promrzlí vejdete do chaty, skočit do pěkně teplé vody a až se vám i tato voda bude zdát studená, není problém, hned vedle bazénu jsou dveře, které vedou do sauny!

Sauna

Jak bylo řečeno výše, sauna se nachází hned vedle bazénu, takž až ve vás už nezbyde ani kapka vody a budete chtít z té žhnoucí výhně co nejrychleji utéci, můžete si vybrat, buďto tutovka do bazénu, anebo pro ty odvážnější, či pro ty, se kterými to bude doopravdy zlé, se v zimě přímo nabízí možnost vyběhnout na terasu a zabořit se do sněhu...

Bar

Bar se nachází kousek od vchodu, hned u první-menší jídelny, je vybaven tak, aby zde nechybělo něco na osvěžení v horkých letních dnech, ale nepřijde zkrátka ani ten, kdo bude chtít trochu popohnat krev v žilách během chladných zimních večerů něčím ostřejším. Přes den bar funguje jako bufet a jsou zde k mání různé sladkosti, žvýkačky, coca-cola... co si kdo bude přát.

Jídelna a salónek

V objektu se nachází jídelna a salónek. Je zde také krb a ze salónku je rychlý a přímý přístup do bočního křídla budovy. Obě dvě místnosti jsou natolik prostorné, že se zde dají hrát po večerech (nebo v případě nepříznivého počasí) různé společenské, ale i dost pohybově zaměřené hry. Lze je také využít jako místnosti pro školení a semináře.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola