ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Zimní nabídka pro rodiny

Lyžování, běžky, lyžařská škola i školka, možnost vyzkoušet snowkiting, zajištění programu pro vaše děti, možnost volby programu pro vás dospělé, kde a za jakou cenu vám jinde toto nabídnou?

SNOW FAMILY= akční program za akční ceny!

Mimořádně atraktivní lyžařské programy pro kolektivy, pro party kamarádů a pro rodiny! Do programu si můžete zařadit vše, co si budete přát- dokonce i vícekrát. Sněžnice, snowkiting, snowblade, večerní programy a další, to vše si můžete seskládat podle vašeho přání!

A co teprve takový vnitřní bazén?! A za příplatek i sauna a armygame!!!


Termíny, kdy platí zajištění programu a o kterých pojednávají odstavce níže, jedná se o termíny vypsané v tabulce, zde je přítomnost instruktorů jistá. V případě ostatních termínů (které nejsou v tabulce) je možné, že se bude volný instruktor na středisku nacházet, ale také je možné, že zde žádný volný nebude, proto všechny ostatní termíny považujte za ty, kdy nebude možné s instruktorem počítat a že se bude jednat o klasický typ rodinné rekreace, která bude celá ve vaší režii.


Můžete si vybrat nějakou z nabídek, která se vám bude líbit a hlavně, která vám bude vyhovovat. Samozřejmě se může stát, že se vám něco úplně nezamlouvá, a proto je u všech programových částí možnost navolit si jednotlivé složky a aktivity tak, aby vám program vyhovoval v plném rozsahu! Chcete, aby se vaše dítě učilo lyžovat, zatímco sami procházíte okolí na běžkách? Chcete si večer, po celodenním sportování, pustit s rodinou film a pěkně pohromadě si užívat pohodovou zimní atmosféru? Není problém, stačí nám jen sdělit, jaká máte přání a určitě se nějak domluvíme.


O co jde

Program je určen rodinám a kolektivům. Má mimořádně atraktivní program, který je obohacen o různé bonusy a ještě atraktivnější jsou ceny u SNOW FAMILY-víkend, které jsou naprosto bezkonkurenční a rozhodně vás překvapí!


5-ti denní SNOW FAMILY

Akce začíná vždy v pondělí a končí v pátek, ve stanovených termínech. Možnost ubytování je od pondělí od 14:00 hod., prvním jídlem je pondělní večeře.Až do pátku platí plná penze. V pátek je ubytování do 10:00 hod., posledním jídlem je oběd. V případě, že vyrazíte na celý den někam na sjezdovku a nebudete se chtít vracet na oběd, dáme vám s sebou balíček. Během pobytu máte v ceně zahrnut program, který bude přizpůsoben momentálnímu složení a požadavkům účastníků- viz. odstavec o programu


SNOW FAMILY-víkend

Vždy od pátku do neděle v termínech uvedených v tabulce. Ubytování je možné od pátku od 14:00 hod., prvním jídlem je páteční večeře. V neděli je potřeba vystěhovat se do 10:00 hod. Posledním jídlem je nedělní oběd.Víkendové programy SNOWFAMILY VÍKEND


Termín Dny Cena*
13.-16.1.2017 čtyřdenní VOLNÁ MÍSTA (možno i 3denní) pá, so, ne, po 2200,-/1900,-
2.-5.2.2017 čtyřdenní OBSAZENO (pololetní prázdniny) čt, pá, so, ne 2200,-/1900,-
25.-27.2.2017 OBSAZENO so, ne, po 1490,-/1290,-
3.-6.3.2017 čtyřdenní VOLNÁ MÍSTA (možno i 3denní) pá, so, ne, po 2200,-/1900,-

*Cena je akční a zahrnuje plnou penzi, ubytování, možnost využití nabízeného programu.

** Nižší cena platí pro dítě do 14 let


Pětidenní a vícedenní prázdninové programy SNOWFAMILY


2.-6.1.2017 po, út, st, čt, pá 2790,-/2490,-**

**Nižší cena platí pro děti ve věku 4-7 let, pro děti do 3 let je akce zdarma, pokud jim není nárokováno lůžko a strava


Program je již obsažen v ceně. Nebudeme jej zde podrobně popisovat, protože vám jej nechceme úplně přesně "nalajnovat". Chceme, aby vše fungovalo na dohodě s instruktorem a abychom vše přizpůsobili co nejvíce vašim přáním.V nabídce je:

 • lyžařská a snowboardová škola pro prťata (zkušený lyžařský instruktor je zároveň profesionální

  pracovník s dětmi a mládeží)

 • lyžařská a snowboardová škola pro -náctileté
 • lyžařská a snowboardová škola pro dospělé
 • snowkiting- naučíme vás základy snowkitingu a vyzkoušíte si tento úžasný zimní sport
 • snowblade, sněžnice a další atrakce
 • sněhové stavby- např. si můžete postavit vlastní sněhový bar a doplnit ho o zásoby z baru z Orientky
 • využití vnitřního bazénu
 • ARMYGAME za symbolickou cenu 100Kč/osoba

DĚTSKÁ ŠKOLKA

Formou her a soutěží naučíme i ty nejmenší základům lyžování. Naše dětská školka je tím nejlepším místem pro přípravu na pozdější jízdu na velkém vleku a sjíždění náročnějších terénů. Učíme děti již od věku 3 let!!! Výuka zahrnuje i péči o děti a dospělí si mohou sami lyžovat a děti svěřit k nám do lyžařské školky.Jedná se o to, že nám dítě svěříte- dejme tomu na dvě hodiny denně a my se o něj budeme starat a budeme ho učit lyžovat, zatímco vy se budete zabývat nějakou svojí činností...


Odbornost

Co se týče kvality, učíme dle rakouských a českých metodik, dbáme na důsledné proškolení všech našich instruktorů. V průběhu sezóny se nadále seznamují, díky seminářům a tréninkům s novinkami a vlyžování, neboť se snažíme držet krok s konkurencí a být co nejlepší


Program je postaven tak, že při maximálním využití zabírá cca 50-60% času, který u nás strávíte. U 3 denních akcí je to pak až 70%. Samozřejmě, program není povinný a můžete si z něj vybírat nebo jej po dohodě s instruktorem, v rámci možností, modifikovat.O programu je vždy potřeba promluvit s instruktorem, který rozhodne o aktivitách a dalším postupu, protože nelze např. vyrazit na snowkiting, když venku řádí vichřice...


Další možnosti

 • Rodiče a dospělí mají možnost posedět večer u vína ve stylovém baru
 • Možnost vyrazit na běžkách na túru po nádherném okolí
 • Večerní program pro děti v provedení našich instruktorů (hry, diskotéka, tvůrčí programy)
 • Kolekce stolních her (osadníci, dostihy a sázky atd.)
 • Využití vnitřního bazénu!!!
 • Za příplatek zcela nová akční hra armygame!!!

Rezervace

Pokusili jsme se vám co nejlépe vysvětlit, co myslíme programem SNOW FAMILY. Jak už je u naší organizace zvykem, chceme, abyste si tři dny, či týden, strávený u nás užili na maximum. Jsme připraveni odpovídat na všechny vaše dotazy. K rezervaci stačí jen vyplnit do formuláře příslušný termín a ostatní kolonky, na e-mailovou adresu, uvedenou vámi v tomto formuláři, vám přijde zpráva, ve které bude uveden variabilní symbol, číslo účtu, datum splatnosti a veškeré další informace k táboru.

Do kolonky "poznámky" prosíme stručným způsobem popište vaši skupinu (např. dva dospělí, dvě děti 8 a 12 let) nebo sedm dospělých, tři děti 14 - 17 let), zkrátka něco, co nám dá základní podklady k tomu, abychom na daný termín sestavili odpovídající instruktorský tým. Rezervační formulář najdete "ZDE". V případě, že máte nějaké dotazy, využijte on-line poradnu. Oba odkazy vás přesměrují na stránku www.istan.cz, kde se poradna a formulář nacházejí.


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola