ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Zimní nabídka pro rodiny

Hledáte ideální místo, kde byste v zime strávili pohodový víkend? Chcete si odpočinout od pracovního koloběhu a prohánět se celý víkend na svahu? Nebo je libo vyzkoušet snowblade, nebo raději vyrazit na běžky? V takovém případě je pro vás Orientka a náš zimní program Snowfamily to pravé! Přijeďte se svojí rodinou, partou kamarádů nebo s kolegy z práce a zažijte akční pobyt. Po dobu pobytu je dispozici instruktor, který vám pomůže vypilovat techniku jízdy a zabezpečí další program.


SNOW FAMILY to je akční program za akční ceny!

Mimořádně atraktivní lyžařský a snowboardový program pro kolektivy, party kamarádů i rodiny! Do programu si můžete zařadit různorodé aktivity a sami si tak zvolíte, jak chcete svůj pobyt prožít. Sněžnice, snowkiting, snowblade, večerní programy a další. To vše a jěště víc si můžete seskládat podle vašeho přání! A co teprve takový vnitřní bazén?! Nebo večerní lyžování?

K dispozici je taky lyžařský nebo snowboardový instruktor, který vám nebo vaším dětem na svahu ochotně poradí a zabezpečí i další program.


!!!Termíny, kdy platí zajištění programu jsou vypsané v tabulce. V těchto vybraných termínech je jistá přítomnost instruktora/instruktorů, kteří program zabezpečují. V případě termínů, které nejsou vypsané v tabulce se může, ale nemusí na středisku nacházet volný instruktor. Proto všechny ostatní termíny považujte za ty, kdy nebude možné s instruktorem počítat, takže se bude jednat o klasický typ rodinné rekreace, která bude celá ve vaší režii.

O čem je SNOW FAMILY?

Můžete si vybrat některou aktivitu z nabídek, která se vám bude líbit a hlavně, která vám bude vyhovovat. Samozřejmě se může stát, že se vám něco úplně nezamlouvá, a proto je u všech programových částí možnost navolit si jednotlivé složky a aktivity tak, aby vám program vyhovoval v plném rozsahu!

Chcete, aby se vaše dítě učilo lyžovat, zatímco sami procházíte okolí na běžkách? Chcete si večer, po celodenním sportování, pustit s rodinou film a pěkně pohromadě si užívat pohodovou zimní atmosféru? Není problém, stačí nám jen sdělit, jaká máte přání a určitě se nějak domluvíme.


SNOW FAMILY

Možnost ubytování je od prvního dne od 14:00 hod., prvním jídlem je večeře.Až do pátku platí plná penze. Poslední den je ubytování do 10:00 hod., posledním jídlem je oběd. V případě, že vyrazíte na celý den někam na sjezdovku a nebudete se chtít vracet na oběd, dáme vám s sebou balíček. Během pobytu máte v ceně zahrnutý program, který bude přizpůsoben momentálnímu složení a požadavkům účastníků- viz. odstavec o programu


Co obsahuje SNOW FAMILY?

Program, který je obsažen v ceně a je len na vás co si vyberete:

-> lyžařskou školu pro prťata (zkušený lyžařský instruktor je zároveň profesionální

pracovník s dětmi a mládeží)

-> lyžařskou a snowboardovou školu pro -náctileté

-> lyžařskou a snowboardovou školu pro dospělé

-> snowkiting - naučíme vás základy snowkitingu a vyzkoušíte si tento úžasný zimní sport

-> zapujičení snowblade a sněžníc

-> večerní ARMYGAME za symbolickou cenu 100 Kč/osoba

-> večerní program pro děti (hry, diskotéka, tvůrčí programy)

-> využití vnitřního bazénu

Ráj běžkařů i večerní lyžování

Okolí Orientky nabízí i skvělé možnosti pro všechny nadšené běžkaře, přímo za Orientkou začíná trasa na oblíbené místo - Alfrédka. Více o běžkařských možnostech najdete ZDE.

Máte radi atmosféru noční sjezdovky? V takovém případě můžete využít večerního lyžováni vždy ve středu, v pátek a v sobotu.


Pětidenní a vícedenní prázdninové programy SNOWFAMILY v roce 2019 nebudou realizovány z důvodu obsazené kapacity střediska!*Cena je akční a zahrnuje plnou penzi, ubytování, možnost využití nabízeného programu.

**Nižší cena platí pro děti ve věku 4-7 let, pro děti do 3 let je akce zdarma, pokud jim není nárokováno lůžko a stravaVíkendové programy SNOWFAMILY


Termín


Dny


Cena*

Dospelý/dítě**

Obsazenost


31.1.-3.2.2019 (pololetní prázdniny) 4-denní čt, pá, so, ne 2690,-/2290,- OBSAZENO
28.-31.1.2019 4-denní po, út, st, čt 2690,-/2290,- OBSAZENO

*Cena je akční a zahrnuje plnou penzi, ubytování, možnost využití nabízeného programu.

** Nižší cena platí pro dítě do 14 letDůležíté odkazy:

 

Galerie fotografií:

DSC_3853.JPGDSC_8424.JPGDSC_8439.JPG
DSC_8519.JPGDSC_8555.JPGDSC_8654.JPG
DSC_9072.JPGDSC_9213.JPGsmoule na snehu_2018 (12).jpg
smoule na snehu_2018 (18).jpgsmoule na snehu_2018 (19).jpgsmoule na snehu_2018 (2).jpg
smoule na snehu_2018 (20).jpgsmoule na snehu_2018 (23).jpgsmoule na snehu_2018 (4).jpg
snowmaster_2018 (2).jpgsnowmaster_2018 (26).jpgsnowmaster_2018 (31).jpg
snowmaster_2018 (39).jpgzima_2017 (52).jpgzima_2017 (62).jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola