ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Firemní akce Teambuildingy · Ubytování · Outdoorové a adrenalinové programy · Lyžařské kurzy · Lyžařská škola a školka · Školní výlety · Školy v přírodě · Jazykové tábory · Zimní i letní programy pro rodiny · Oslavy · Svatby


Skiareál · Lanové centrum · Armygame · Vnitřní vyhřívaný bazén · Sauna· Horská kola · Sportovní vybavení


Kolekce programů pro mateřské školy

Nejmladší jsou na našich střediscích obzvláště vítáni, to je nové heslo, které mají obě naše střediska v Jeseníkách, jak Relaxa, tak Orientka. V posledních letech zaznamenala obě střediska značný nárůst zájmu právě ze strany mateřských škol a to ve všech ročních obdobích. Proto přichází nyní s novou kolekcí programů, která je určena právě mateřským školám, případně prvňáčkům a druháčkům, krátce řečeno, nejmladším účastníkům.

VÝZVA: Hledáme nové kolegy na pozici Instruktor/ka zážitkových programů STAN

Jste charismatičtí, zábavní a umíte bavit druhé? Je Vám více než 18 let, jste zodpovědní, časově flexibilní a chcete pracovat jako animátoři volného času v zážitkových střediscích STAN v ČR? Tak to hledáme právě Vás!

Školní výlety - poslední volné termíny!

Nabízíme poslední volné termíny pro školní výlety a školy v přírodě v našich střediscích Březová, Relaxa a Orientka. Díky přesunu termínů několika skupin do dřívějších termínů nebo na podzimní období se uvolnilo v dubnu a květnu několik atraktivních termínů, které jsou v rámci této akce nabízeny za last minute ceny!

Jednodenní školní výlety v Jeseníkách

Ne každá škola může, ať už z jakýchkoli důvodů, vyrazit na vícedenní školní výlet a tak jsme si pro vás nachystali 3 typy programem nabitých jednodenních školních výletů a nezapomněli jsme na žádnou věkovou kategorii! Pro nejmenší co rádi pohádky máme Angry birds, pro starší které baví armygame je zde Army zona a pro nejvyšší věkovou kategorii máme Adrenalin day plný zážitkových aktivit.

Školní akce 2015

Jak už to bývá, Orientka je již v tuto chvíli z velké části na rok 2015 obsazená, nicméně zde stále čeká několik volných termínů na školní výlety, školy v přírodě, sportovní kurzy,či akce na míru. Přemýšlíte, kam s vaší třídou vyrazit? Snad vám článek níže urychlí rozhodováníAktuality

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola