ORIENTKA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Firemní akce Teambuildingy · Ubytování · Outdoorové a adrenalinové programy · Lyžařské kurzy · Lyžařská škola a školka · Školní výlety · Školy v přírodě · Jazykové tábory · Zimní i letní programy pro rodiny · Oslavy · Svatby


Skiareál · Lanové centrum · Armygame · Vnitřní vyhřívaný bazén · Sauna· Horská kola · Sportovní vybavení


Zima 2015: Druhá sjezdovka a druhý vlek!

Vážení přátelé, je to tak! Kdo k nám tuto zimu zavítá, může se těšit na 2 sjezdovky, 2 vleky a nový bufet! Věříme, že vás tato zpráva potěší a hlavně si díky tomu užijete více lyžování a méně front jak se školou, tak na zimních táborech, či při lyžování s rodinou!

Lyžáky a lyžáčky pro školky-poslední termíny

Tak už je to tady! Zbývají nám poslední volné termíny v měsících leden-březen, kdy je v Jeseníkách mohutná sněhová pokrývka a u nás se střídají střední, základní, ale i mateřské školy! Celodenní vleky za 190Kč, dětský vlek za 50Kč, večerní programy s instruktorem a zdravotník na středisku, zkrátka zimní pobyty bez starostí.

Vítáme v týmu STAN 20 nových zdravotníků!

Pro náš i Váš klidný spánek jsme pečlivě vybrali z řad instruktorů školních skupin i táborových vedoucích dvacet kolegů, se kterými se setkáváte na našich střediscích nejčastěji a ve spolupráci se zdravotníky PRPOM jsme pro ně uspořádali zážitkový kurz první pomoci.

Zbrusu nový adaptační kurz: James Bond!

Novinka v adaptačních kurzech plná týmových aktivit a úkolů, ale také nejmodernějších technologií! Středním školám, které hledají ideální adaptační kurz pro své první ročníky letos nabízíme jedinečnou novinku. Příběhový pobyt James Bond. Hrozba terorismu se zvyšuje a je jasné, že jediný agent už sám nic nezmůže. Hledají se proto lidé do speciálního týmu bojujícího proti ohrožení.

Outdoor Point - novinka kousek od Orientky!

U našeho střediska Relaxa najdete již brzy novou turistickou atrakci Outdoor point. Nádherná krajina Jeseníků dostala v jedné ze svých nejkrásnějších částí unikátní atrakci, která je určena nejen návštěvníkům střediska Relaxa, ale i všem ostatním turistůmAktuality

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Rambodráha
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Noční hra
Skalní lezení
Larp
Hvězdářský blok
GPS
Týmpark
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Společenský večer
Raut
Sportoviště
Horská kola