Letní anglický kemp - Kámen mudrců

termín: 9. 7. – 15. 7. 2023
vhodné pro účastníky ve věku: 7- 15 let
cena: 8450 Kč

Vedoucí: Tábor spolupořádají www.skolnizajezdy.cz

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT MAGICKÝ TÝDEN V JESENÍKÁCH NABITÝ ANGLIČTINOU A ZÁBAVOU

Kouzelný tematický tábor s angličtinou se koná v nádherné přírodě jesenického podhůří, které oplývá mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Na týden se zde ze školáků stanou malé čarodějky a čarodějové. Po příjezdu a seznámení je Moudrý klobouk pošle do té správné koleje. Užijí si spoustu magických zážitků díky bohatému programu a prohloubí své anglické znalosti díky celodennímu kontaktu s rodilým mluvčím nejen v rámci výuky, ale rovněž při zábavných volnočasových aktivitách a výletech.

Po celou dobu pobytu jsou děti v péči zkušeného bradavického profesorského sboru, ať už jde o rodilého mluvčího, českého lektora či hlavního vedoucího. Zázemím je krásné rekreační středisko v nádherné přírodě s nadstandardním vybavením pro volnočasové aktivity (lanové centrum, lezecká stěna, vnitřní bazén) a spletitým ubytovacím systémem Bradavických kolejí. Snídaně, svačiny, obědy a večeře se podávají přímo v objektu v tzv. Great Hall neboli Velké síni. Dovolí-li počasí proběhne dopolední jazyková výuka na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách zařízení, před uzavřením do vnitřních prostor ještě vyzkoušíme, zda již máme síly na Meteolojinx Recento (kouzlo rušící špatné počasí). Odpoledne věnujeme zábavným hrám – mudlovskému famfrpálu, soutěžím, kouzelnickému tvoření či procházkám do Zapovězeného lesa. Cesta za nalezením Kamene mudrců povede čarodějnou oblastí Dolní Moravy, kde ti odvážnější vystoupají až do oblak, a v závěru výpravy na tajuplný soví hrad bude potřeba kus čarodějnického štěstí.

 

Cena zahrnuje:

6x ubytování ve 4-6lůžkových pokojích se soc. zařízením na patře

celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, druhá večeře)

20 lekcí anglického jazyka, které ve spolupráci s brněnským jazykovým servisem HOPE zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně vstupního testu, diplomu a výukových materiálů

hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu

odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilými mluvčími

1x celodenní výlet a 1x půldenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem (vstupné do navštívených objektů není v ceně kempu)

materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek

vstup na lezeckou stěnu/do lanového centra a bazénu

pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

 

Scroll to Top