old skola

Školy

V zimě nabídka lyžařských kurzů s novými možnostmi zimních sportů, to vše za skvělé ceny jak pobytu, tak vleků. S plným servisem od nás. Na jaře široká nabídka školek a škol v přírodě, v květnu a červnu populární školní výlety a sportovní kurzy, při kterých můžete využít špičkové vybavení našeho adrenalin parku. Na podzim pak adaptační kurzy (známé někde pod pojmy jako „seznamovací“ či „GO! kurzy“), ve kterých jsme již 10 let celorepublikovou jedničkou, šíře naší nabídky pro školy a školky zkrátka nemá konkurenci

Nepoznaně vysoký standard… byla to organizace STAN, která přinesla čerstvý vítr do školních výletů. I pedagog si nyní může školní výlet doopravdy užít. Poutavý program začíná hned po snídani a končí večeří. A ani večeře ještě nemusí znamenat tečku za programem. Večerní a noční hry, diskotéky…Navíc se vždy snažíme, aby jakákoliv školní akce byla nejen skvělou zábavou, ale i přínosem, ať už se jedná o vědomosti, fyzickou kondici, objevování něčeho nového, či pro zlepšení vztahů v třídním kolektivu.

Horská chata Orientka je nadstandardně vybavená, veškeré toto nové vybavení je zde pro Vás – návštěvníky střediska, a proto budeme věnovat velkou pozornost tomu, aby si i ti, kdo přijedou po Vás mohli užívat veškerého komfortu, který Orientka nabízí, a to v takové míře, v jaké jste jej mohli užívat i Vy.

Stornovací podmínky

V případě zrušení školní akce ze strany odběratele v době delší jak 3 měsíce před začátkem pobytu má poskytovatel právo nárokovat stornopoplatek ve výši 10% z ceny pobytu. Dojde-li ke zrušení pobytu v době kratší jak 3 měsíce před začátkem pobytu, činí stornopoplatek 50% z ceny pobytu. Tři měsíce před začátkem pobytu je povinen odběratel upřesnit počet žáků. V případě, že skutečný počet žáků, který se pobytu zúčastní, bude nižší o více jak 10% z počtu žáků upřesněného odběratelem tři měsíce před začátkem pobytu, má poskytovatel právo vyúčtovat za každého chybějícího žáka nad tuto 10% toleranci úbytku žáků, storno ve výši 50% z ceny pobytu za žáka. V případě, že pobyt bude znemožněn hygienickým nařízením vlády, storno poplatek se neuplatňuje. Objednavatel tyto storno podmínky akceptuje.

Scroll to Top