Letní anglický kemp s Harry Potterem

Tábor pro děti 7-15 let.

Místo: Horská chata Orientka
Termín: 14.7. – 20. 7. 2024

Těší se na Vás vedoucí školních zájezdů

Tábor pořádájí již po 3. školní zájezdy!

Cena: 8990,-

Kouzelný tematický tábor s angličtinou se koná v nádherné přírodě jesenického podhůří, které oplývá mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Inspirací tentokrát bude dobrodružství Harryho Pottera z čtvrté knihy – Ohnivý pohár. Mladí kouzelníci si díky pestrému programu užijí spoustu společných magických zážitků. Díky celodennímu kontaktu s rodilým mluvčím prohloubí své znalosti angličtiny nejen během výuky, ale také při zábavných volnočasových aktivitách a výletech. Pojďte s námi strávit prázdniny naplno, setkat se s kamarády a objevit nové magické dimenze v kouzelném prostředí Jeseníků.

Po celou dobu pobytu jsou děti v péči zkušeného sboru bradavických profesorů, ať už jde o rodilého mluvčího, českého lektora či hlavního vedoucího. V krásném rekreačním středisku v nádherné přírodě je pro mladé mágy připraveno nadstandardní vybavení pro volnočasové aktivity (lanové centrum, lezecká stěna, vnitřní bazén) a spletitý ubytovací systémem Bradavických kolejí. Snídaně, svačiny, obědy a večeře se podávají přímo v objektu v tzv. Great Hall neboli Velké síni. Dovolí-li počasí, proběhne dopolední jazyková výuka na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách zařízení. Před uzavřením do vnitřních prostor ještě vyzkoušíme, zda již máme síly na Meteolojinx Recento (kouzlo rušící špatné počasí). Odpoledne věnujeme zábavným hrám – mudlovskému famrfpálu, soutěžím, kouzelnickému tvoření či procházkám do Zapovězeného lesa. Cesta za získáním Ohnivého poháru povede přes tajemná zákoutí Dolní Moravy. Zažijete vzrušující dobrodružství na Stezce v oblacích, která vás dostane do zcela nových výšin naší kouzelnické země.

Cena zájezdu zahrnuje:

  • 6x ubytování ve vícelůžkových pokojích se soc. zařízením na patře 
  • celodenní strava a pitný režim (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře)
  • 20 lekcí výuky anglického jazyka, kterou zajišťují rodilý mluvčí a český lektor (v každé skupině max. 15 studentů), včetně vstupního testu, diplomu a výukových materiálů 
  • hlavní vedoucí, zdravotník po celou dobu pobytu 
  • odpolední zábavné a sportovní aktivity s rodilými mluvčími 
  • 1x celodenní výlet s dopravou vlastním zájezdovým autobusem (vstupné není v ceně kempu) 
  • materiály pro odpolední aktivity, odměny pro účastníky, zapůjčení sportovních pomůcek 
  • vstup na lezeckou stěnu/do lanového centra a bazénu 
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb. 

 

Scroll to Top