Lyžařské kurzy

Lyžařské kurzy jsou vhodným zpestřením a doplněním tělesné výchovy dětí a mládeže. Rozvíjí pohybové dovednosti žáků, přispívají k posílní vzájemných vztahů v třídním kolektivu.

K „lyžáku“ neodmyslitelně patří koulovačky a večerní program, ať už se jedná o diskotéku, nebo vědomostní kvíz. Garantujeme jeden večer, pod taktovkou našich instruktorů, další večery po domluvě.

Našim cílem je nejen naučit děti zimnímu sportu, ale předevšim pro ně přichystat program, na který budou s radostí vzpomínat.

Po stopách Yettiho

– lyžařský vlek se nachází asi 150 metrů od naší horské chaty. Účastníci si v chatě u vleku mohou uschovat lyže a další lyžařské vybavení.

– Ski Areál nabízí v zimě denní i noční lyžování. Na výběr je ze dvou sjezdovek, v celkové délce 1100m. Svah je pravidelně upravován rolbou a zasněžován technickým sněhem. Sjezdovka je vhodná jak pro začátečníky, tak zkušené lyžaře.

– V případě potřeby je možné domlivit a rezervovat lyžařského instruktora, který se účastníkům bude na svahu věnovat.

– V horské chatě Orientka je pak možno využít saunu, vyhřívaný bazén, deskové hry, posezení u krbu a užít si progam s našimi instruktory.

 

Scroll to Top